122

396
103
83
Publiczne serwery głosowe Sygnatury Jaka jest twoja historia? Generator buildów Luna Atra Pobierz Klienta Gry Wymagania sprzętowe GW2
{https://account.arena.net/register?alt=gw2} Sygnatury Oferta Domen Publiczne serwery głosowe

W oczekiwaniu na premierę! 18.08.2012
GuildWars.com

Event

Nagłówek

Nie możecie się już doczekać premiery Guild Wars 2, która odbędzie się 28 sierpnia? (dla właścicieli pre-purchase 25) Ekipa 'Live Team' z ArenaNet najwidoczniej również nie może, gdyż przygotowała dla nas specjalny event Wayfarer's Reverie mający przygotować nas na premierę Guild Wars 2! Będzie on trwał od 18 do 30 sierpnia.

Nowe przygody dodane w evencie zabiorą nas w podróż po najpiękniejszych i najbardziej charakterystycznych zakątkach Tyrii znanych nam z pierwszej odsłony serii. Oprócz tego z przeciwników będą wypadały specjalne przedmioty, które będzie można zamienić na słodycze, alkohol oraz party. Zaś nagrodą za ukończenie całego łańcucha questów jest jedna z Tormented Weapons (Udręczonych broni), smakowity kąsek dla ludzi chcących podbić sobie ilość punktów HoM!

Nowe questy możemy otrzymać od NPC w stolicy każdego z kontynentów - Lion's Arch (Lwie Wrota), Kaineng, Kamadan oraz Eye of the North (Oko północy).

opublikowane przez: Anakin