122

396
103
83
Publiczne serwery głosowe Sygnatury Jaka jest twoja historia? Generator buildów Luna Atra Pobierz Klienta Gry Wymagania sprzętowe GW2
{https://account.arena.net/register?alt=gw2} Sygnatury Oferta Domen Publiczne serwery głosowe

Wasza strona w domenie gw2.pl 03.06.2012
guildwars2.pl

Inne

Nagłówek

Piszecie bloga na temat Guild Wars 2? Chcecie, aby adres strony waszej gildii wyróżniał się wśród innych? Możecie skorzystać z naszej pomocy. Wspomóżcie naszą stronę i cieszcie się adresem w domenie gw2.pl. A jak to działa? Bezproblemowo - wystarczy skontaktować się z nami a już nawet w kilka godzin wasza strona może mieć adres jestemnajlepszyw.gw2.pl, wasz gildiowy TeamSpeak może stać na TS'e czekamyna.gw2.pl a mejle zamienić w zabawne staszek@zbierakasena.gw2.pl. W dodatku, w przeciwieństwie do domen .pl czy .com nie wydacie na taką przyjemność 50zł a jedynie symboliczną złotówkę miesięcznie. Dlaczego? Ponieważ w tym wypadku pieniądze nie są ważne, a skoro jesteśmy w stanie zaproponować Polskim graczom Guild Wars ciekawy adres dla ich strony - to czemu nie?

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na stronę projektu, na której znajdziecie pełny opis oferty wraz z jej regulaminem.

opublikowane przez: Tom Stone