122

396
103
83
Publiczne serwery głosowe Sygnatury Jaka jest twoja historia? Generator buildów Luna Atra Pobierz Klienta Gry Wymagania sprzętowe GW2
{https://account.arena.net/register?alt=gw2} Sygnatury Oferta Domen Publiczne serwery głosowe

Wejdź do Wieży Koszmarów [Listopad 12, 2013] 06.11.2013
www.guildwars2.com

Newsy

Nagłówek

Mroczna wieża mieszcząca się w Kessex Hills została naruszona! Nadszedł czas, by przeprowadzić na nią szturm i zaprowadzić porządek. W wieży Toksycznego Sojuszu znajdziecie kolejne niebezpieczeństwa, nowe wyzwania, a i staniecie twarzą w twarz z istnym wcieleniem terroru.

Wydarzenia

Rock The Nightmare: Stwórz swój własny teledysk, w którym użyjesz naszego podkładu muzycznego. Twórcy najbardziej kreatywnych nagrań otrzymają sprzęt komputerowy firmy SteelSeries. A wielki zwycięzca dostanie unikalną i niestandardową Guild Warsową gitarę, od Sygnus Guitars - nie ma drugiego takiego egzemplarza na Ziemi, czy w Tyrii.

LiveStream: na którym owe wydarzenie zaprezentują nam twórcy gry. Relację na żywo znajdziecie na ich oficjalnym kanale Twitch dnia 13 listopada.

Przewlekła Trucizna: być może znaleźliście drogę do sanktuarium Toksycznego Sojuszu, jednak bynajmniej nie ograniczyło to ich niecnych działań. Kessex Hills i jego okolice są w dalszym ciągu splugawione.

Zmierz się z koszmarem: wkrocz do pokojów mieszczących się wewnątrz Wieży Koszmarów, by sprawdzić się w specjalnych potyczkach - jednak bądź ostrożny! Rzeczy nie są takie, jakimi wydają się być. Nigdy nie wiesz, co czeka na Ciebie w tych ciemnych pokojach. Być może znajdziesz się twarzą w twarz z agentami Scarlet, bądź czyha na Ciebie wróg bardziej podstępny? Próby, które was czekają będą wymagały siły, determinacji i stalowych nerwów.

Koniec Koszmaru? Marjory Delaqua opracowała specjalną antytoksynę, która ma położyć kres śmiertelnej roślinie mieszczącej się w sercu wieży. Jednak pierwszy wysłany tam zespół do tej pory nie wrócił... Wywalcz swoją drogę do górnej komnaty podczas ostatniej bitwy i połóż kres toksycznemu zagrożeniu.

Nagrody

Antytoksyczne Przebranie

ciuszek
Wykonaj osiągnięcia z wydarzenia "Wewnątrz Koszmaru", by odblokować specjalną, przeciwgazową maskę, którą można nałożyć na każdy typ pancerza głowy.

Nowy, ekskluzywny wygląd

outfit
Uzupełnij swoją garderobę o Urzadzenie do Filtracji Powietrza.

Całkiem nowe miniaturki!

minisy
Dwie nowe miniatury Toksycznych Kraitów są już na wolności! Masz szansę podnieść jedną z nich poprzez zabijanie wrogów przynależących do Toksycznego Sojuszu. Za to druga może być zdobyta przez pokonanie bardzo wyjątkowego wroga ukrytego głęboko w sercu Wieży Koszmarów.

Skrzynia Trzech-Kluczy

skrzynia
Skrzynia daje szanse na wyjątkowe skarby. Zdobądź trzy klucze z wrogów znajdujących się w środku wieży i sprawdź, co chowa się w środku skrzyni.

Podziękowania dla Xar'a za przetłumaczenie

opublikowane przez: Krzyshek