122

396
103
83
Publiczne serwery głosowe Sygnatury Jaka jest twoja historia? Generator buildów Luna Atra Pobierz Klienta Gry Wymagania sprzętowe GW2
{https://account.arena.net/register?alt=gw2} Sygnatury Oferta Domen Publiczne serwery głosowe

Wiadomości phishingowe 24.01.2014
guildwars2.com

informacja

Nagłówek

ArenaNet postanowiła ułatwić nam trochę życie z wszędobylskimi wiadomościami phishingowymi rozjaśniając nie co ten temat.

W przeszłości ArenaNet mówiła że nie będzie rozsyłać maili z informacją o ostrzeżeniach czy powiadomieniach w sekcji supportu. Jednakże wraz z początkiem nowego roku postanowiono rozesłać maile, które ostrzegają graczy o pogwałceniu zasad panujących na czacie, albo informujące graczy o tym że ich konto zostało zawieszone z powodu naruszeń zasad. System ten pomoże graczom pod czas gry podejmować właściwe decyzje, które pozwolą uniknąć zawieszenia konta. Pomoże to również zawieszonym graczom dowiedzieć się za jakie czyny zostali oni zawieszeni, przez co będą oni mieli okazję uniknąć ponownej blokady w przyszłości.

Proszę zwrócić uwagę na to że:

  • Wszystkie powiadomienia i ostrzeżenia, które przychodzą od supportu nigdy nie będą zawierać linków do żadnych stron internetowych.
  • Wiadomość, która będzie odsyłać graczy do stron supportu nigdy nie będzie zawierać bezpośredniego linku do jego strony.
  • Na chwilę obecną wszystkie wysyłane maile dotyczą tylko i wyłącznie złamania zasad czatu

Jeśli nie jesteś pewny czy otrzymany mail jest prawdziwy, śmiało pytaj nasz support. Jeśli sam chcesz sprawdzić czy mail jest prawdziwy zawsze możesz, zobaczyć odnośnik (nie klikając w niego) czy odnosi się do tematy zgłaszanego prze z Ciebie problemu. Jeśli jednak niczego nie zgłaszałeś to wiec że mail na pewno będzie fałszywy.

Informacje takie wysyłamy tylko i wyłącznie z grzeczności. W każdej chwili możesz je usunąć bez zbędnych konsekwencji.

opublikowane przez: Quise