122

396
103
83
Publiczne serwery głosowe Sygnatury Jaka jest twoja historia? Generator buildów Luna Atra Pobierz Klienta Gry Wymagania sprzętowe GW2
{https://account.arena.net/register?alt=gw2} Sygnatury Oferta Domen Publiczne serwery głosowe

Wiadomości z polskiej sceny Guild Wars 04.06.2012
guildwars2.pl

Inne

Nagłówek

Co prawda to, o czym chcę tutaj napisać można już było znaleźć w internecie od jakiegoś czasu, ale mimo wszystko może nie wszyscy zainteresowani mieli możliwość tak głęboko dotrzeć. Pierwszą wiadomością, prosto z polskiej sceny Guild Wars jest wywiad, jaki Tariel przeprowadził z Plutonką i Tomem na temat naszej strony, podejścia do gry orz tego, co można zobaczyć grając w betę Guild Wars 2. Jeśli macie do stracenia jakieś pół godziny, to zapraszam na kanał Tarriela na YouTube, gdzie można wysłuchać całego materiału.

Dodatkowo, na głównej stronie wortalu pojawił się nowy dział, a mianowicie Fanarty. Jak na razie może materiałów nie ma tam zbyt wiele, ot trzy opowiadania i kilkanaście obrazków (autorstwa Plutonki i Chezzepticon), ale mamy nadzieję, że już wkrótce będziemy mogli umieścić tam znaczni więcej prac naszych czytelników. Tak więc nie wahajcie się, jeśli stworzyliście coś interesującego na temat świata Guild Wars - wyślijcie do nas swoją pracę i podzielcie się własną sztuką z innymi!

opublikowane przez: Tom Stone