122

396
103
83
Publiczne serwery głosowe Sygnatury Jaka jest twoja historia? Generator buildów Luna Atra Pobierz Klienta Gry Wymagania sprzętowe GW2
{https://account.arena.net/register?alt=gw2} Sygnatury Oferta Domen Publiczne serwery głosowe

Wielkie zmiany od 15 kwietnia! vol.5 27.03.2014
www.guildwars2.com

Newsy

Nagłówek

Jeśli denerwowało Was wydawanie pieniędzy na naprawę ekwipunku, albo dzielenie się WXP między postaciami zamiast wbijać rangi łącznie na całym koncie, to szykujcie się na zmianę nastawienia. ArenaNet przerabia również i tą strefę gry. Dodatkowo by zbalansować bardziej ekonomię w grze, zostaje zmniejszona ilość złota zdobywanego z torb z championów oraz za większe eventy. Na pewno ukłuje to wielu z nas, ale nie zawsze optymalizacja gry idzie po myśli każdemu. Dodatkowo zmianą ulegnie przypisywanie przedmiotów do postaci zamiast do konta.

1

The End of Repair Costs

Koszt naprawy ekwipunku znika. ArenaNet najwyraźniej uznało że śmierć postaci jest wystarczającą karą i nie trzeba jej potęgować wymogiem wiecznej naprawy ekwipunku. W końcu to heroic fantasy! Więc uznajmy że przedmioty tworzone w Tyrii są niemal niezniszczalne i zmieniamy je tylko z tego samego powodu co skarpety.

1

Zmiana nagród z championów i eventów

To może niekoniecznie przyjemna zmiana, ale nie ukrywam że "pociągi dla zwiedzających" w Queensdale przysparzały mnie momentami o gotowanie krwii w żyłach. Głównie z zazdrości że mają czas tak "farmić" pieniążki. Twórcy gry uznali, że to godzi w ekonomię gry i zmniejszają ilość złota zdobywanego z championów i z eventów.

Resetowanie cech i Mystic Forge

Jak już było raz wspomniane, resetowanie cech będzie darmowe. Skasowanie aktualnych ustawień możliwe będzie poza trybem walki. Tak by jeszcze więcej kombinować i testować różne wariacje. Mystic Forge zaś doczeka się wielu zmian w tym roku. Zaczniemy od zasugerowania Zommorosowi większej różnorodności nagród. To mały krok w celu sprawienia aby zabawa z Mystic Forge była lepszya. Ale nie liczcie że będzie to miało większy wpływ na uzyskanie prekursora.

1

WXP przypisane do konta!

W końcu będzie można połączyć zdobyte doświadczenie zdobyte na WvW, ze wszystkich postaci w jeden wynik na konto. Jedyne co będzie trzeba zrobić to zalogować się na każdą postać, bez konieczności wchodzenia na WvW. Pozwoli to grze zliczyć punkty WXP i dodać je do całej puli. Razem z tym zabiegiem, będzie miało miejsce resetowanie umiejętności z WvW. Tak by móc ustawić wszystko od nowa gdy doświadczenie będzie zsumowane.

Przypisanie legendarów i ascendantów

W końcu przedmioty klasy ascended będą przypisywane do konta, nie na postać. Zaoszczędzi to czas i nerwy wielu graczom. To samo tyczy się legendarów. Nadal będzie można je sprzedać przed użyciem. Lecz gdy już wyekwipujemy naszą postać w broń tego typu, nie zostanie ona przypisana do niej na stałe. Skorzystać z niej będzie mogła każda postać na koncie, która posiada odpowiedni poziom.

1

opublikowane przez: KrzysheK