122

396
103
83
Publiczne serwery głosowe Sygnatury Jaka jest twoja historia? Generator buildów Luna Atra Pobierz Klienta Gry Wymagania sprzętowe GW2
{https://account.arena.net/register?alt=gw2} Sygnatury Oferta Domen Publiczne serwery głosowe

Wielkie zmiany od 15 kwietnia! vol.6 28.03.2014
www.guildwars2.com

Newsy

Nagłówek

Nie będzie więcej przedmiotów PvP! Ta zapowiada ArenaNet opisując kolejne zmiany, które wejdą w życie w kwietniu. Teraz bez problemu będzie można spersonalizować wygląd swoich postaci podczas bitew PvP. Oczywiście statystyki przedmiotów z PvE nie będą miały wpływu na skuteczność PvP. Więc chomiki i grinderzy PvE nie zaczną nagle mordować wyjadaczy PvP tylko dlatego że zdobyli lepsze przedmioty poza trybem walk. A co dokładnie stanie się ze skórkami przedmiotów PvP? Po wprowadzeniu patcha, logując się do trybu PvP, to co zdobyliście do tej pory, zostanie przeniesione do Szafy. Wszystkie skórki lądują do jednego wora. Siła prostoty prawda? Sprzedawca udostępni dla gracza bronie i zbroje na których będzie można użyć skórek. Pierwsza zmiana wyglądu będzie darmowa, więc Transmutation Charge będzie nietknięte przy tej zamianie.

1
[img]https://d3b4yo2b5lbfy.cloudfront.net/wp-content/uploads/2014/03/efa36PVP-2-590x331.jpg[/img]

W grudniu zeszłego roku ekipa odpowiedzialna za tryb PvP zapowiedziała zmiany w systemie nagród, który będzie bardziej satysfakcjonujący. Zacznijmy od tego że nagrody będą różnorakie i będzie je można zdobywać w różnym odstępie czasu. Jedne otrzymamy po zaledwie kilku starciach PvP, na inne trzeba będzie poświęcić mnóstwo czasu. Nagrody to m.in materiały do profesji (również te wysokiej klasy), Transmutation Charge, bronie, zbroje, skill pointy i... więcej. Dodatkowo regularnie będą rozdawane Tome of Knowledge, by móc awansować swoje postacie na kolejne poziomy. Będzie można wybrać jaką ścieżką nagród chcemy podążać. Dodatkowo, dla wytrwałych dostępny będzie nowy back item, Balthazar Carapace. Przedmiot dostępny tylko jako nagroda PvP!

1
1
1

Ścieżki nagród są różnorakie. Niektóre to jednostrzałowce, inne są sezonowe, jeszcze inne powtarzalne. Coś na kształt nagród za poszczególne osiągnięcia w Living World, tylko bardziej rozwinięte. Co daje też kolejną furtkę dla twórców by udostępnić graczom kolejne ścieżki do utworzenia legendarów. Wspomniane wyżej rzadkie przedmioty do profesji czy prekursory, to ułatwienie dla tych, którzy są nastawieni na grę czysto PvP, a jednak chcieliby mieć swój legendarny przedmiot. Nie musza teraz wydawać fortuny na aukcji czy przełączać się przymusowo na PvE. Oczywiście odkrycie całej mapy tak czy inaczej będzie niezbędne do utworzenia takiego przedmiotu. Jest też opcja że wygracie turniej PvP, który niebawem się zacznie i zdobędziecie legendarną broń tak czy inaczej.

1

Pomimo mieszania pewnych aspektów PvE i PvP, UI musi nieco odbiegać od tego co widzimy podczas klasycznej rozgrywki w świecie Tyrii. W PvP nadal będą oddzielne zestawy zawierające poszczególne przedmioty, runy, sigile, cechy etc. Nie będzie trzeba biegać od jednego NPC do drugiego by zmienić ustawienia i przedmioty bojowe. Panel PvP uzyska wyszukiwarkę i filtry, które ułatwią wyszukanie tego konkretnego zestawu, jeśli utworzycie ich za dużo i nie będziecie się w stanie w nich odnaleźć. Sigile PvE i PvP w broniach zostają zapisane osobno, by nie burzyć chcianych ustawień do konkretnego trybu rozgrywki. Dodane zostaną nowe runy, sigile, cechy i amulety wybiegające poza standardowy zestaw. Będzie można je odblokować za złoto lub skill pointy. Panel PvP gdzie większość tych nowinek jest schowana, będzie standardowo w górnym menu gry.

1

Lifting nie ominie rang PvP. Ci którzy osiągnęli rangę 39 lub wyższą zostaną zrównani w celu ujednolicenia rozgrywki. Już 18 marca została zwiększona ilość zdobywanego doświadczenia do osiągania poszczególnych rang. Więc Ci, którzy mają chrapkę na smocza rangę, mają dodatkową motywację by grać i zwyciężać.

1

Dzienne i miesięczne osiągnięcia również zostaną połączone. Ale oczywiście zostaną nieco rozszerzone by każdy gracz, zarówno nastawiony na PvE jak i na PvP czy WvW mógł je osiągnąć. Oczywiście w związku z tym że zmiany nastąpią w połowie miesiąca, do czasu prowadzenia zmian, osiągnięcia dzienne i miesięczne będą osobno. Po wgraniu patcha, osiągnięcia tego typu zostaną złączone. Dodatkowo zmiany dotkną osiągnięć dziennych i miesięcznych pod względem limitów. 10 000 za osiągnięcia dzienne i 5 000 za miesięczne.

opublikowane przez: KrzysheK