122

396
103
83
Publiczne serwery głosowe Sygnatury Jaka jest twoja historia? Generator buildów Luna Atra Pobierz Klienta Gry Wymagania sprzętowe GW2
{https://account.arena.net/register?alt=gw2} Sygnatury Oferta Domen Publiczne serwery głosowe

Wielkie zmiany w PvP: Płatne turnieje zostaną zastąpione darmowymi

Tłumaczenie artykułu Big Changes to PvP: Paid Tournaments Replaced by Free Tournaments autorstwa Tylera Bearce'a opublikowanego 25 lutego 2013 na oficjalnej stronie Guild Wars 2.

W nadchodzącej aktualizacji planowanej na 26 lutego płatne turnieje zostaną zastąpione darmowymi.

Jednym z powodów dla którego wprowadziliśmy płatne turnieje była chęć stworzenia miejsca dla doświadczonych i wykwalifikowanych graczy, którzy będą mieli możliwość sprawdzenia się w równej walce przez co darmowe turnieje zrzeszałyby mniej doświadczonych, dopiero uczących się graczy. Jednakże teraz kiedy dysponujemy rankingiem i systemem porównującym umiejętności gracza - stwierdziliśmy że takowy podział nie jest już potrzebny, dlatego też go znosimy.

Zamiast tego będziemy mieli teraz do dyspozycji 1-rundowe darmowe turnieje oraz 3-rundowe darmowe turnieje. Oba typy turniejów będą używać osobnych rankingów i systemów porównujących umiejętności gracza.

Jeżeli wciąż posiadasz jakieś nie wykorzystane bilety turniejowe to będziesz miał możliwość wymiany ich na złote, srebrne i miedziane turniejowe skrzynię z nagrodami u nowego NPC , który znajdować się będzie obok Mistrza Turniejów w Sercu Mgieł (Poczekalnia PvP).

merchant

Aktualizujemy również nagrody w 1-rundowych turniejach. Zwycięska drużyna zostanie nagrodzona skrzynią z nagrodami natomiast przegrana nie dostanie już nic.

Jako że usunęliśmy płatności związane z płatnymi turniejami, usuwamy również Punkty Kwalifikacji (QP) jako nagrodę turniejową. W przyszłości najlepsi gracze QP dostaną wartościową nagrodę w grze, ale o tym porozmawiamy kiedy indziej.

master
tłumaczenie - Quise