122

396
103
83
Publiczne serwery głosowe Sygnatury Jaka jest twoja historia? Generator buildów Luna Atra Pobierz Klienta Gry Wymagania sprzętowe GW2
{https://account.arena.net/register?alt=gw2} Sygnatury Oferta Domen Publiczne serwery głosowe

Wieża Koszmarów - Tower of Nightmares 22.10.2013
www.guildwars2.com

Newsy

Nagłówek

Toksyczne nasiona zostały zasiane. Rośnie, karmione złem i strzeżone przez magię.

WYDARZENIA

Za Zasłoną: W Kessax Hills pojawiają się nowe kłopoty. Starannie ukryte przez magię, Kraity niestrudzenie pracowały nad grozą, jakiej nikt w Tyrii jeszcze nie widział. Delaqua i Kasmeer Meade badają iluzoryczną zasłonę, która skutecznie zasłania sporą część jeziora Viathan i potrzebują twojej pomocy. Odkryj wraz z nimi jakiż to sekret kryje się za zasłoną.

Livestream: Na którym owe wydarzenie zaprezentują nam twórcy gry. Relację na żywo znajdziecie na ich oficjalnym kanale Twitch dnia 28 października.

NAGRODY

Antytoksyczny Sprej

SPRAY

Przygotuj się do walki wraz z nową, uniwersalną leczącą umiejętnością. Dawka tego nowatorskiego spreju oczyści Ciebie i twoich sojuszników - którzy znajdują się w pobliżu - z trucizn, oszołomienia i toksyn. Ta umiejętność będzie dostępna dla wszystkich klas postaci.

Obelisk Kraita

OBELISK

Wykonaj osiągnięcia z wydarzenia "Wieża Koszmarów", a otrzymasz Obelisk Kraita dla swojej domowej instancji, który może służyć Ci jako miejsce dla zdobywania punktów umiejętności, bądź ładowania Kryształów Kwarcu.

5

opublikowane przez: KrzysheK