122

396
103
83
Publiczne serwery głosowe Sygnatury Jaka jest twoja historia? Generator buildów Luna Atra Pobierz Klienta Gry Wymagania sprzętowe GW2
{https://account.arena.net/register?alt=gw2} Sygnatury Oferta Domen Publiczne serwery głosowe

Wintersday 2013 02.12.2013
guildwars2.com

nius

Nagłówek

Na oficjalnym kanale ArenaNet, na YouTube możemy już obejrzeć trailer zapowiadający długo wyczekiwany Wintersday! Jutro natomiast poznamy więcej szczegółów odnośnie tego wydarzenia.

Początek 10 grudnia, 2013

Może noce są coraz dłuższe i chłodniejsze, ale w Lions Arch jest weselej niż kiedykolwiek wcześniej! Wintersday powraca do Tyrii, a wraz z nim nasz ulubiony zabawkarz Tixx! Poczuj radość świąt i ciesz się nimi przez najbliższe sześć tygodni!

Wydarzenia

THE WONDROUS WORKSHOP - Będziesz potrzebował trochę więcej niż dobra para butów, aby przedostać się przez świątecznego jumping puzzle. Skacz z płatka na płatek, biegnij przez stosy prezentów, a na sam koniec nie daj się zabić śnieżnej kuli, a zdobędziesz swoją upragnioną nagrodę!

BELL CHOIR - Stwórz nową wspaniałą muzykę biorąc udział w muzycznym wyzwaniu Tyrii. Dobierzcie się w grupy i twórzcie świąteczny nastrój.

TOYPOCALYPSE - Zabawki w warsztacie Trixxa powariowały! Próbują one przejąć maszynę do robienia zabawek w centrum warsztatu i jeżeli im się uda to całe święta będą zrujnowane. Broń Dolyaków Trixxa, które dostarczają prezenty i gigantyczną maszynę tworzącą zabawki przed falami maniakalnych zabawek, które będą chciały zniszczyć święta!

SNOWBALL MAYHEM - Ta minigra jest dobrą okazją do obrzucenia śniegiem wszystkich wokół, nie ważne czy to przyjaciel, wróg czy ktoś zupełnie obcy! W tej minigrze będziecie walczyć między sobą o prezenty, drużyna która będzie ich miała więcej wygrywa!

LINGERING POISON - Może udało Ci się dostać do wieży Toxic Alliance, ale to nie znaczy że ograniczyłeś tym samym ich nikczemną działalność! Kessex Hills i okolice wciąż potrzebują twojego wsparcia w walce z Toxic Alliance!

DEVELOPER LIVESTREAM—DECEMBER 9 - Chcesz wiedzieć więcej o nadchodzącym wydarzeniu? Dołącz do Devsów 9 grudnia o 21:00 na oficjalny livestream na platformie twitch.tv!

Nagrody

Tixx’s Toybox

1
Zeszłoroczne cudowne zabawki Trixxa znowu będą dostępne! Ukończ świąteczny Meta-achievement aby zdobyć jednego z zeszłorocznych minisów: Mini Ventari, Mini Plush Griffon, Mini Princess Doll, Mini Toy Golem, or Mini Toy Soldier.

Nowości

Craft Ascended Armor

2
Rzemiosła takie jak Armorsmith, Leatherworker i Tailor otrzymują 500 poziom i tym samym dają możliwość stworzenia Zbroi Ascended. Zatem bierz się do roboty aby osiągnąć status Grandmaster Crafter.

New Healing Skills

2
Każda profesja dostanie nowe umiejętności leczące.

December 10 Balance Update

2
Dodatkowo światło dzienne ujrzy balans modyfikujący traity i ich właściwości. Po więcej zapraszamy do oficjalnego posta na forum.

opublikowane przez: Quise