122

396
103
83
Publiczne serwery głosowe Sygnatury Jaka jest twoja historia? Generator buildów Luna Atra Pobierz Klienta Gry Wymagania sprzętowe GW2
{https://account.arena.net/register?alt=gw2} Sygnatury Oferta Domen Publiczne serwery głosowe

Wiosenny turniej WvW i planowane usunięcie Glory 16.02.2014
www.guildwars2.com

Newsy

Nagłówek

Nadchodzą nowości i zmiany dla tych, którzy lubują się w oby trybach PvP, w Guild Wars 2. Jesteście na nie gotowi?

WIOSENNY TURNIEJ WvWvW

1

Pierwszy turniej WvW, który miał miejsce w ostatnim kwartale zeszłego roku był jednym z większych wydarzeń na arenie PvP w Tyrii jakie dotychczas miało miejsce. Teraz gdy wprowadzono nową strefę WvW i ulepszono system kolejkowania, Arena Net ogłasza Wiosenny turniej WvW, który rozpocznie się 28 marca i będzie trwał aż do 16 maja. Nie jest to kolejny sezon, gdyż zmieniono nieco formułę, która bardziej przypomina tabelę turniejową. Zwycięskie serwery walczą ze sobą o wyższe miejsca, pozostali walczą z przeciwnikami o podobnych wynikach. Zmieniono również system nagród. Ci zawodnicy, którzy dotrwają do końca dostaną specjalne bilety turniejowa, które będzie można wymienić na przedmioty. Arena Net pragnie uniknąć niezadowolenia graczy z nagród z pierwszego sezonu WvW. Więcej szczegółowych informacji podadzą później. Pewnikiem są unikalne skiny broni, których nie zdobędzie się inaczej niż przez zakupienie ich turniejowym biletem/biletami. Dodatkowo wymagania do konkretnych osiągnięć zostały zaprojektowane tak, by większa liczba graczy mogła je ukończyć, a Ci, którzy będą najczęściej walczyć, ukończą je wszystkie.

KASACJA GLORY Z PVP

1

Arena Net już wcześniej zapowiadała usunięcie Glory z systemu PVP. Ostatnio podali wstępną datę i jest to 18 marca. Znikną wszystkie bonusowe skrzynie PVP dzięki którym można było zdobyć jeszcze więcej Glory. Więc jeśli ktoś ma jeszcze chęć wybicia się jak najwyżej w starym systemie radzimy się spieszyć! Czas ucieka! Natomiast gracze, którzy chcieli zakupić przedmioty od vendorów, mogą jeszcze spać spokojnie. Do czasu wprowadzenia nowego systemu, Arena Net nie planuje kasowania sprzedawców. Ale mimo wszystko pamiętajcie, w marcu szykują się zmiany.

A Wy co sądzicie o szykujących się zmianach?

opublikowane przez: KrzysheK