122

396
103
83
Publiczne serwery głosowe Sygnatury Jaka jest twoja historia? Generator buildów Luna Atra Pobierz Klienta Gry Wymagania sprzętowe GW2
{https://account.arena.net/register?alt=gw2} Sygnatury Oferta Domen Publiczne serwery głosowe

Worek informacji 26.07.2012
GuildWars2.pl, blog ArenaNet

Różne

Nagłówek

Oj dzisiaj posypie się dla Was trochę różnorakich dobroci związanych z Guild Wars 2. Na początek coś dla tych, którzy swoją przygodę z GW2 dopiero będą chcieli rozpocząć, czyli krótki poradnik o tym, jak założyć konto w grze - wiele osób pytało o to na forum, więc teraz wszystko będziecie mieli ładnie podane w jednym miejscu :) Jesli uważacie, że do artykułu przydało by się coś jeszcze dodać, lub znajdziecie jakieś nieścisłości lub błędy - dajcie nam o tym znać!

A teraz coś dla oka, czyli dwa kolejne filmy, autorstwa Thai, które udało mu się nakręcić podczas ostatniej bety. Zobaczycie w nich to, co każdy czekający na nową odsłonę Guild Wars chciał od dawna zobaczyć, czyli stolicę Sylvari, The Grove oraz Asur, Rata Sum. Oba filmy można zobaczyć w rozszerzeniu newsa na stronie głównej lub na naszym kanale YouTube.

Zastanawiam się czy mamy dla Was coś jeszcze... a tak, byłbym zapomniał, we wczorajszym wpisie na blogu ArenaNet mogliście zobaczyć filmik przedstawiający bronie dostepne jako nagrody za punkty zdobyte w HoM. Jako, że nawet mnie momentami ciężko było zrozumieć co John Stumme chciał powiedzieć, dodaliśmy do tego filmu polskie napisy - ot, takie ułatwienie :). Film - w rozszerzeniu newsa, a tłumaczenie samego wpisu już wkrótce.
opublikowane przez: Tom Stone