122

396
103
83
Publiczne serwery głosowe Sygnatury Jaka jest twoja historia? Generator buildów Luna Atra Pobierz Klienta Gry Wymagania sprzętowe GW2
{https://account.arena.net/register?alt=gw2} Sygnatury Oferta Domen Publiczne serwery głosowe

Zapowiedź: Ogień i Mróz: Zemsta 23.04.2013
guildwars2.com

aktualizacja

Nagłówek

30 kwietnia

W tajemniczych odlewniach ukrytych głęboko pod Dreszczogórami Ogniste Przymierze tworzy swoją nową śmiercionośną broń powstałą z połączenia ognistej mocy Legionu Ognia i potęgi żelaza dredge'y. Przymierze testuje swoje twory na niewinnych jeńcach udoskonalając swoją okrutną technologię dopóki nie będzie ona gotowa do wypuszczenia.

W ostatnim rozdziale Ognia i Mrozu uderzysz w samu serce Ognistego Przymierza razem z charrzycą Rox i nornem Brahamem. Weźmiesz udział w bitwie o obiekty nieprzyjaciela, staniesz również naprzeciw nowemu zagrożeniu jakiego Tyria jeszcze nie widziała.

Nowe możliwości

1

Nowy Loch - Molten Weapon Facilities

Przygotuj się na walkę przeciwko Ognistemu Przymierzu w nowym lochu. Walcz u boku Rox i Brahama w finałowej misji przeciwko przymierzu Dredge'y i Legionu Ognia, jej punktem kulminacyjnym będzie walka, która przejdzie do historii Guild Wars 2.

2

Ograniczona Beta - Własne areny Pvp i Tryb obserwatora

Własne areny PvP pozwolą na stworzenie prywatnego meczu oraz dostosowanie jego wszelkich ustawień. Tryb obserwatora pozwoli na zapraszanie graczy do oglądania aktualnych rozgrywek. 30 kwietnia opcja tworzenia własnych aren PvP zostanie przypisana pewnej grupie graczy, jednakże korzystanie z tych aren jak i tryb obserwatora będzie dostępny dla każdego.Więcej przeczytasz tutaj.

3

Nowe zdolności - WvW

Osiągnij przewagę w trybie WvW dzięki nowym zdolnościom! Będziesz siał pogrom na polu bitwy dzięki nowej zdolności Arrow Cart Mastery! Spraw aby NPC uciekali przed tobą w popłochu dzięki pięciu nowym poziomom w umiejętności Guard Killer!

4

Nowe misje dla gildii

Zbierz swoich przyjaciół i staw czoła nowym wyzwaniom! Zamień się w quagganam w zupełnie nowym biegu po lodowatych wodach Frostgore Sound, szukaj także 30 nowych lokacji dodanych do guildtrek'a.

5

Gildyjne machiny oblężnicze oraz nowe banery

Siej postrach na polu bitwy w imię swojej gildii! Od teraz możesz kupić nowe potężne machiny oblężnicze oraz banery na plecy w barwach gildii.

Tapeta

1

opublikowane przez: Quise