122

396
103
83
Publiczne serwery głosowe Sygnatury Jaka jest twoja historia? Generator buildów Luna Atra Pobierz Klienta Gry Wymagania sprzętowe GW2
{https://account.arena.net/register?alt=gw2} Sygnatury Oferta Domen Publiczne serwery głosowe

Zapowiedź: Płomień i Mróz: Zniszczenie 22.03.2013
guildwars2.com

nius

Nagłówek

26 Marca

Połączona armia przelewa się przez ogniste portale w Dreszczogórach. Sojusz między Dredge'ami i Legionem Ognia urósł w siłę by zniszczyć każdego, kto stanie na ich drodze. Od osady do osady, od gospodarstwa do gospodarstwa, niszczą każdą napotkaną oznakę oporu. Zniszczenie nadchodzi.

W tym akcie Płomienia i Mrozu spotkacie norna Brahama i charra Roxa, dwóch Tyryjczyków gorąco wierzących, że trzeba zrobić to co słuszne, nie bacząc na ryzyko. Dołącz do Brahama i Roxa w desperackiej walce by uchronić ich ziemie od całkowitej anihilacji w trzeciej części, czteroetapowej przygody!

Nowe możliwości

01

Zmagania Brahama

Jako że miasta muszą radzić sobie z napływem uchodźców, dzielny młody norn Braham wyrusza w podróż szukając wszelkiej pomocy dla swoich bliskich. Dołącz do Brahama w jego podróży aby nieść pomoc tym którzy wciąż na nią czekają gdzieś w Dreszczogórach - w trakcie swojej wędrówki będziesz miał okazję wziąć udział w walce z Ognistym Przymierzem Charrów i Dredge'y!

02

Misja Rox

W trakcie tego całego zameiszania - Rox samotna łowczyni zostanie wysłana przez Rytlocka Brimstone'a na desperacką misje! Będziesz musiał współpracować wraz z tą młodą Charzycą, która za wszelką cenę będzie chciała udowodnić swoją wartość w trakcie tej niebezpiecznej wyprawy!

03

Byliśmy infiltrowani!

Dreadge zbudowały szereg punktów z których monitorowały Płaskowyż Diessa jak i Podgórze Wędrowca doglądając swojego przyszłego nowego terytorium. Musimy powstrzymać te działania i zniszczyć wszelkie ślady występowania tych stanowisk szpiegowskich!

04

Nowe drogi rozwoju i umiejętności w trybie WvW

Nigdy nie było lepszej okazji do grania w WvW! Dodaliśmy nowy system rozwoju , który zawiera między innymi możliwość zdobywania osobnego doświadczenie w trybie WvW oraz nowe rangi. Rangi WvW wykorzystać będzie można w celu zdobycia nowych tytułów czy umiejętności dostępnych tylko i wyłącznie w trybie WvW. Rozwijamy również nowe osiągnięcia WvW, których postępy będziecie mogli śledzić na bieżąco!

05

Zwiększona wydajność WvW

Wprowadziliśmy wiele usprawnień do rozgrywki WvW eliminując culling, który sprawiał że duże grupy przeciwników stawały się niewidzialne. Od 26 marca będzie można już zobaczyć większą ilość graczy na ekranie nawet w największych bataliach.

06

Nowe głowy do upolowania w Guild Bounty!

Wzrosła liczba zbiegów będących na wolności, a władze Tyrii potrzebują Twojej gildii w celu odstawienia ich na miejsce! Przygotuj się na nowe wyzwania gdyż te trzy nowe cele są jeszcze groźniejsze i trudniejsze do złapania. Treningowe Guild Bounty jest idealną opcją dla nowych i małych gildii co pomoże im przygotować się jeszcze lepiej do większych wyzwań.

07

Przedstawiamy Wam tablice wyników

Jesteśmy wielce podekscytowani tym że wraz z najnowszą aktualizacją do Guild Wars 2, będziemy mogli przedstawić wam tabele rankingowe. Jednakże wszelkie rankingi wyświetlane na stronie internetowej mogą nie być widoczne jeszcze przez tydzień od wprowadzenia systemu gdyż ich widoczność będzie zależna od stabilności całego systemu w chwili wypuszczenia go i poddania stress testom na żywej społeczności. Początkowo tablice wyników będą przedstawiały rankingi serwerów WvW, poszczególnych graczy w trybie PvP, a także ilości posiadanych punktów osiągnięć.

08

Potrzebujesz wskazówek?

Heroldowie w miastach zawsze służą aktualnymi informacjami na temat Żyjącej Opowieści. Rozglądaj się za specjalnymi zwiadowcami w regionie Płaskowyżu Diessa i Podgórza Wędrowca, którzy znajdą Ci jakieś zajęcie.

Zaglądaj także na nasze oficjalne forum Guild Wars 2, gdzie znajdziesz bieżące wiadomości dotyczące Żyjącej Opowieści.

Tapeta

09

opublikowane przez: Quise