122

396
103
83
Publiczne serwery głosowe Sygnatury Jaka jest twoja historia? Generator buildów Luna Atra Pobierz Klienta Gry Wymagania sprzętowe GW2
{https://account.arena.net/register?alt=gw2} Sygnatury Oferta Domen Publiczne serwery głosowe

Zapowiedź Wintersday! 10.12.2012
guildwars2.com

zapowiedź

Nagłówek

Na oficjalnym kanale ArenaNet, na YouTube możemy obejrzeć trailer zapowiadający długo wyczekiwany Wintersday!

wintersday

Wczoraj późnym wieczorem miała miejsce aktualizacja strony dotyczącej WIntersday. Znalazła się rozpiska o czasie poszczególnych wydarzeń jak i ogólnej zawartości, która będzie dostępna podczas Wintersday.

Nowe świąteczne przedmioty do kupienia za klejnoty - Nowe miejskie ubrania, zimowe skórki broni oraz skrzynie pełne świątecznych skarbów.

Harmonogram Wintersday

14 grudnia - Rozpoczyna się świętowanie Wintersday. W grze znajdziesz śnieżne bałwany, prezenty i świąteczną radość niosącą się po całej Tyri i Mgłach. Każdego roku mieszkańcy Lwich Wrót dekorują sale i wypełniają powietrze świątecznymi kolędami.

Nawet Zommoros, ekscentryczny dżin uwięziony w Mistycznej Kuźni, kocha Wintersday. Przekształcił on nawet swoją Kuźnię w wielką śnieżną kulę, która zawiera trzy nowe świąteczne wyzwania:

  • Zimowa Kraina Czarów - Będziesz potrzebował trochę więcej niż dobra para butów, aby przedostać się przez świąteczne skoczne łamigłówki. Porozmawiaj z Festiwalowym Młodzieńcem w pobliżu śnieżnej kuli w Lwich Wrotach aby sprawdzić swoje szczęście i równowagę.
  • Śnieżny Chaos - Jeśli czujesz świątecznego ducha i masz smykałkę do rzucania, odwiedź Festiwalowego Strażnika w pobliżu śnieżnej kuli w Lwich Wrotach i przetestuj zupełnie nową wojnę na śnieżki w trybie PvP.
  • Chóralny Dzwon - Nowym wyzwaniem będą świąteczne pierścienie, muzyczna zabawa w środku śnieżnej kuli, dostępna dzięki Mistrzowi Dzwonów. Nieważne czy czujesz rytm w Wintersday chodzi przede wszystkim o harmonię.
wd1 wd2 wd3

wd4 15 grudnia, godzina 19:00 czasu polskiego.

Gaj

Pierwszym przystankiem Zabawkarza będzie ojczysta ziemia sylvari. Wewnątrz statku spotkasz Trixxa i jego nieco niestabilnego golema Toxxa oraz przeżyjesz kilka nowych i unikalnych wydarzeń, które przedstawią zupełnie nową zabawkę. Jakie to magiczne cudo Trixx stworzył dla sylvari?

wd5 16 grudnia, godzina 19:00 czasu polskiego.

Divinity’s Reach

Statek Trixxa unosi się nad iglicami stolicy Krytan, jest to drugi etap świątecznej podróży. Unoszący się warsztat Trixxa pozwoli na poznanie nowych wydarzeń opartych na nowych wyszukanych zabawkach, które Trixx szykuje dla ludzi.

wd6 17 grudnia, godzina 19:00 czasu polskiego.

Czarna Cytadela

Nawet charry kochają Wintersday, na swój własny okrutny sposób. Wspaniały warsztat Trixxa będzie się unosił na zadymionym niebie Czarnej Cytadeli. Nie pozostaje nic innego jak wspiąć się na pokład statku i sprawdzić jakie to nowości Trixx przygotował dla charrów.

wd7 18 grudnia, godzina 19:00 czasu polskiego.

Hoelbrak

Nornowie przywitają zabawkarza w wielkiej loży Hoelbrak. Ciekawe jaka zabawka będzie na tyle ładna i na tyle wytrzymała aby wytrzymać w rękach nornów? Wejdź do warsztatu i się przekonaj!

wd7 19 grudnia, godzina 19:00 czasu polskiego.

Rata Sum

Trixx wróci do swojego rodzinnego domu, na przedostatnim przystanku swojej świątecznej podróży. W tym roku stworzy on unikalną zabawkę, którą tylko asury będą w stanie pokochać. Odwiedź jego statek aby wziąć udział w kolejnych świątecznych wydarzeniach i siać świąteczne spustoszenie!

20 grudnia, godzina 19:00 czasu polskiego. (aż do 3 stycznia 2013)

wd8 Lwie Wrota

Zabawkarz wreszcie przybywa do Lwich Wrót! Jako honorowy świąteczny gość Trixx pozostanie w Lwich Wrotach aż do końca świąt. Dla każdego kto go odwiedzi w trakcie świąt, Trixx przygotował specjalny podarunek. Więc zatrzymaj się i bierz udział we wszystkich poprzednich zabawkowych wydarzeniach wewnątrz warsztatu albo sprawdź nowe wydarzenie - zabawkolipsa.

wd9 Zabawkolipsa

Zabawki w warsztacie Trixxa powariowały! Próbują one przejąć maszynę do robienia zabawek w centrum warsztatu i jeżeli im się uda to całe święta będą zrujnowane. Broń wółów Trixxa, które dostarczają prezenty i gigantyczną maszynę tworzącą zabawki przed falami maniakalnych zabawek, które będą chciały zniszczyć święta!

opublikowane przez: Quise