122

396
103
83
Publiczne serwery głosowe Sygnatury Jaka jest twoja historia? Generator buildów Luna Atra Pobierz Klienta Gry Wymagania sprzętowe GW2
{https://account.arena.net/register?alt=gw2} Sygnatury Oferta Domen Publiczne serwery głosowe

Zgarnij klucz do Guild Wars 2 ! 08.12.2013
www.guildwars2.pl www.lowcygier.pl

Konkurs

Nagłówek

Zima sięga swymi łapskami do naszych okien. Oznacza to, że zarówno w Tyrii jak i u nas zbliża się okres świętowania. Nasz vortal ma dla Was konkurs, w którym do wygrania jest klucz do gry Guild Wars 2. Będzie co świętować co?

Świąteczny konkurs vortalu GuildWars2.pl

W związku ze zbliżającymi się świętami i końcem roku, vortal GuildWars2.pl organizuje konkurs, w którym do wygrania jest klucz do w/w gry.

Regulamin

1. W konkursie może wziąć udział każdy zarejestrowany użytkownik vortalu www.guildwars2.pl i http://lowcygier.pl (wymagane konto w obu serwisach)

2. Konkurs rozpoczyna się w dniu 10.12.2013 i trwa 7 dni, do 17.12.2013.

3. Ogłoszenie wyników nastąpi w dniu 20.12.2013, w godzinach wieczornych. Wyniki będą dostępne zarówno na vortalu www.guildwars2.pl jak i na kanale Youtube.

4. Nagrodą w konkursie jest klucz do pełnej wersji gry Guild Wars 2

5. Aby wygrać, należy spełnić wymagania wymienione poniżej.

6. Organizator zastrzega sobie prawo do edycji w/w regulaminu.

By stać się posiadaczem klucza do pełnej wersji gry Guild Wars 2, należy sprostać jednemu zadaniu. Jak zapewne wiele osób wie, za muzykę do gry Guild Wars jak i Guild Wars 2 odpowiedzialny jest nikt inny jak niezastąpiony Jeremy Soule. Lecz nie tylko te tytuły zostały wsparte jego muzycznym talentem. Aby konkurs nie był kolejną “kuźnią talentów” piszących opowiadania, rysujących fanarty czy też śpiewających piosnki ku chwale Tyrii, zadanie będzie inne. Pod tym adresem (link będzie aktywny w dniu rozpoczęcia) znajduje się film, zawierający podkład dźwiękowy z wielu gier, do których Jeremy Soule tworzył lub współtworzył muzykę. Należy rozpoznać z jakiej gry pochodzi dany motyw muzyczny i listę rozpoznanych tytułów wysłać mailem. Motywów jest 10, więc należy podać tytuły gier w takiej kolejności w jakiej występują podkłady muzyczne. Tytuł gry może, ale nie musi się powtarzać. Wiadomość e-mail należy wysłać na adres: zgarnijgw2@hotmail.com Wiadomość musi zostać wysłana według poniższego wzorca, w przeciwnym wypadku zostanie odrzucona.

Tytuł: Konkurs - Zgarnij GW2 - [Nick konta na vortalu www.guildwars2.pl i www.lowcygier.pl]

Treść: Tytuły gier:

1. [Gra 1]

2. [Gra 2]

...

10. [Gra 10]

Kontakt: [nick/imię i nazwisko] [mail zwrotny (nawet jeśli taki sam z jakiego było wysłane)]

Po zakończeniu terminu wysyłania odpowiedzi (23:59 dn. 17.12.2013) maile przestaną być odbierane. Z osób, które udzieliły poprawnych odpowiedzi, zostanie wylosowana jedna, która otrzyma drogą mailową zdjęcie kodu do gry Guild Wars 2. W przypadku, gdy nikt nie odgadnie poprawnie wszystkich tytułów (co miejmy nadzieję nie będzie miało miejsca) wylosowana zostanie osoba z grona tych, którzy odgadli najwięcej tytułów.

Patronat medialny akcji: www.lowcygier.pl

opublikowane przez: Ekipa GuildWars2.pl