122

396
103
83
Publiczne serwery głosowe Sygnatury Jaka jest twoja historia? Generator buildów Luna Atra Pobierz Klienta Gry Wymagania sprzętowe GW2
{https://account.arena.net/register?alt=gw2} Sygnatury Oferta Domen Publiczne serwery głosowe

Zmień sobie serwer! 25.04.2012
Arena.Net

Beta

Nagłówek

Dziś rankiem zostały rozesłane linki do ściągnięcia Clienta Guild Wars 2, a ArenaNet już serwuje nam kolejny wpis na blogu! Choć może to i właściwa pora, biorąc pod uwagę fakt, iż jest on bezpośrednio związany nadchodzącym Beta Weekend Event. Martin Kerstein opowiada w nim o wyborze i transferze postaci pomiędzy serwerami w Guild Wars 2!

W skrócie mówiąc: Po zalogowaniu się do gry będzie nam dane wybrać tzw. Home Server, który będziemy reprezentować na Worlds vs World oraz na którym będą przechowywane nasze postaci. Home serwer będzie można oczywiście zmienić po uiszczeniu odpowiedniej odpłatności w Gemach, jednak istnieje ograniczenie do jednej zmiany w ciągu tygodnia. Nie obawiajcie się jednak, w grze będzie możliwość nieodpłatnego i nieograniczanego przechodzenia między serwerami – aby pograć z znajomymi z innego Świata – na zasadzie „gościa”, co niestety wiąże się z pewnymi ograniczeniami m.in. niemożnością brania udziału w WvW po stronie nowo wybranego serwera.

Przypominamy wam również, że zapraszamy wszystkich polskich graczy do wspólnej gry na serwerze Blacktide!

opublikowane przez: Anakin