122

396
103
83
Publiczne serwery głosowe Sygnatury Jaka jest twoja historia? Generator buildów Luna Atra Pobierz Klienta Gry Wymagania sprzętowe GW2
{https://account.arena.net/register?alt=gw2} Sygnatury Oferta Domen Publiczne serwery głosowe

Zwycięzcy kluczy do Beta Weekendu 01.06.2012
guildwars2.pl

konkurs

Nagłówek

Przejdźmy do konkretów, jak to zwykł mawiać mój dziadek przed pierwszą flaszką. Obiecaliśmy Wam listę zwycięzców, więc nie marudząc za długo, udało nam się ją wreszcie i, co ogłaszam z nie małą dumą, przed czasem zweryfikować. Niestety niemiłą niespodzianką była konieczność dyskwalifikacji aż 5 uczestników, którzy podali odpowiedzi uzyskane w niezgodny z regulaminem sposób. Cóż, na szczęście potrafimy wyłapać takich delikwentów, a i na tych, co do których nie mamy pewności (a więc nie możemy zakwestionować ich odpowiedzi) następnym razem będziemy uważać :)

No ale dość tego smęcenia, niech ktoś się uśmiechnie. Dzięki uprzejmości Nieśmiertelnika, oprócz 20 "naszych" kluczy, jeden dodatkowy został rozlosowany wśród wszystkich uczestników zabawy, którzy odpowiedzieli co prawda poprawnie na nasze zadanie, ale spóźnili się nieco i nie trafili na listę 20 pierwszych osób. Ja już wiem na czyich ustach zagości uśmiech, a Wy możecie się tego dowiedzieć z listy, znajdującej się w rozszerzeniu newsa.

Zwycięzcy konkursu "Znajdź Klucznika", którzy wygrali dostęp do Weekendowej Bety 8-10 czerwca 2012:

Zwycięzca "losowanego" klucza:

opublikowane przez: Tom Stone